COINS
Однокімнатна квартира в Києві
45 м2
Власник - маленька дівчинка Даша 3 роки - саме на її день народження тато купив цю квартиру. Папа працює в будівельній сфері і добре знає якість забудови цього будівельника, тому вибір був визначений саме на цьому ЖК.
Прекрасний вид на парк також підштовхнув зробити інвестицію для маленької донечки на майбутнє. Саме з такою любов'ю ми і поставилися до дизайну і реалізації цього проекту.
В планувальних рішеннях ми постаралися бути максимально креативними, щоб зберегти більше простору для вітальні, але при цьому подумати над затишним місцем для спальні. З огляду на ці побажання, ми задіяли кухню - розгорнувши її до вітальні і розташувавши біля спальні.
Таким чином кухня розділилася на кілька частин - мокра зона і робоча поверхня, зона зберігання і обідня зона. Холодильник ми помістили в сан вузол, при цьому сам сан вузол при цьому не постраждав в ми передбачили все необхідне + технічну шафу для пральної машини і бойлера.
У кожному нашому проекті є історія, яку ми намагаємося відобразити в інтер'єрі і зробити інтер'єр індивідуальним. У цьому інтер'єрі - головною фішкою інтер'єру стали труби, в цій же концепції ми підібрали все освітлення в квартирі і доповнили оригінальними ніжками обіднього столу.
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ
Made on
Tilda