ЕТАПИ РОБОТИ НАД ДИЗАЙН ПРОЕКТОМ
Зустріч з дизайнером на об'єкті або в офісі. Обговорення цілей та завдань проекту, стану об'єкту, функціональності, стилістичного рішення. Знайомство з документацією до проекту та побажаннями по функціоналу проекту.
Обміри
Знайомство
Узгоджується термін виконання Дизайн-проекту та оформлюється договір. На цьому етапі обирається один з пакетів дизайн-проекту, якийзгодом можна буде доповнити (наприклад, додати комплектацію).
Договір
Проведення замірів об'єкту, аналізу інженерних систем, фотофіксаціі. На цьому етапі важливою є консультація на об'єкті зі спеціалістомбудівельної галузі, для виявлення та попередження можливих проблемних аспектів.
ЕТАП 1
Анкети


Заповнення технічних анкет з побажаннями по стилю та фукціоналу приміщення. Також проводимо детальний пошук особливостей кліента, обговорюємо хоббі, професію, захоплення та інше

Дизайнер-архітектор розробляє зонування та декілька варіантів планування приміщень з можливими варіаціями. В подальшому варіантидопрацьовуються та деталізуються, можлива комбінація декількох варіантів. Обирається та погоджується остаточний варіант планування, по якому буде виконуватись візуалізація.
Візуалізація
Планування
Розробка концептуального колажу інтер'єру. Створення колажів й ескізів для представлення стилістичного рішення майбутнього інтер'єру. Концепція демонструє кольорову палітру, матеріали оздоблення, а також предмети меблювання та освітлювальні прилади. Вибір та обговорення концепції, заміна або доповнення її складових.
Концепція
По результатам обговорення та внесення змін обирається концепція та згідно з нею виконується реалістична 3д-візуалізація приміщень (3-4 ракурсів на кожне приміщення). При потребі вносяться невеликі коригування у візуалізацію. В результаті даного етапу – затвердженнявізуалізації, на основі яких будуть розроблятись креслення.
ЕТАП 2
Дизайнер підбирає базові матеріали концептуального рішення, наприклад, плитку, фарбування, 3д панелі тощо. Це дає можливість замовникубільш чітко уявити майбутнє наповнення інтер'єру, та визначити разом з дизайнером його стилістичне спрямування.
Комплектація
Підбір базових матеріалів
Розробка креслень відповідно до складу документації, виконання всіх небхідних для ремонту планів, схем, розрізів, розгорток. Обговореннякреслень та внесення дрібних правок. На даному етапі, для внесення доповнень та можливих змін, проводиться консультація з профільнимиспеціалістами, що в подальшому виконуватимуть ремонтні роботи на об'єкті, наприклад системи вентиляції, "розумного дому" тощо.
Креслення
Виконуються виїзди дизайнера, згідно графіку, в магазини та салони для підбору необхідних предметів та матеріалів, окрім дрібного декору та текстильного оздоблення, що підбирається на етапі завершення ремонту.
ЕТАП 3
Виконуються виїзди дизайнера на об'єкт, згідно графіку (1-2 рази на тиждень). Коментарі, вказівки щодо невідповідності проекту, виправлення вносяться в журнал авторського нагляду.
Консультації
Ремонт і авторський нагляд
При потребі, для оптимізації співпраці з підрядною організацією, вносяться коректування та доповнення до креслень.
Коректування
Проведення консультації з будівельниками дистанційно: в телефонному та електронному режимах.
ЕТАП 4
Made on
Tilda